קומיק-קון: שחקני "משחקי הכס" - היסטוריה ישראלי

קומיק-קון: שחקני "משחקי הכס"

תוצאת תמונה עבור כך נראית כיום השחקנית אלונה טל מהסדרה הפיג'מות

מסתבר שמפורסמים הם אנשים בשר ודם בדיוק כמונו, וסדרת התמונות הבאה בהחלט מוכיחה את זה. לאנשים שגילו את התמונות המשפחתיות הישנות הבאות חיכתה הפתעה גדולה, הם גילו שלמשך תקופה קצרה בני משפחתם העבירו את זמנם עם פרסונות שכולנו מכירים מהטלוויזיה, הקולנוע והמוזיקה. למי שאיכשהו לא היה בהכרה בעשור וחצי האחרון ולא שמע אף פעם על הפיג'מות, מדובר בסדרת טלוויזיה הומוריסטית לילדים ונוער, שעלתה לאוויר לראשונה בערוץ הילדים אי שם בשנת 2003 והסתיימה בשנת 2015 לאחר 9 עונות (223 פרקים). הסדרה גוללה את סיפורם של חברי להקה כושלת מנתניה בשם "הפיג'מות", שעוברים להתגורר בתל אביב. השחקנית אלונה טל היתה חלק מצוות השחקנים המקורי של הפיג'מות, היא כיכבה בסדרה במשך שלוש העונות הראשונות (2003–2006), ובתפקיד אורח בעונה הרביעית.

היא נחשבה לדמות ראשית אהובה מאוד אשר רבים קיוו שתחזור לסדרה (לצערנו זה לא קרה). היה נראה שהיא בדרך הנכונה להצליח בגדול בתעשייה הבידור הישראלית, ואז ביום בהיר אחד אלונה טל נעלמה מחיינו, שברה לנו את הלב ועזבה את הפיג'מות כדי לנסות את מזלה ולהצליח בגדול בתעשיית הבידור בארה"ב. אבל הסיפור שלה ממש לא הסתיים בחזרה מביכה לארץ עם הזנב בין הרגליים אחרי שניסתה לטפח קריירה כושלת באנגלית, אלונה טל היתה עסוקה מאוד בעשייה בשנים האלה, היא הצליחה לזכות בתפקידים משמעותיים בסדרות טלוויזיה גדולות ואהובות בארה"ב, כשגילמה את מג מנינג בסדרה "ורוניקה מארס", זכתה בתפקיד אורח בסדרה "פשע מן העבר", תפקיד אורח בסדרה "CSI" ובשלוש השנים האחרונות היא שיחקה בתפקיד קבוע כג'וסלין האריס בסדרה "Hand of God" מבית אמזון. מעבר להיותה שחקנית עסוקה שמתחזקת קריירה בינלאומית, בשנת 2007 היא נישאה לשחקן האמריקאי מרקוס אנתוניו פרז, ונולדה להם בת ראשונה בשנת 2017.

אז רק למקרה שהתגעגעתם ומסקרן אתכם לראות איך אלונה טל נראית היום – אנחנו שמחים להביא לכם תמונות מהאינסטגרם של אלונה טל, 15 שנים אחרי שהופיעה על מסך הטלוויזיה שלנו לראשונה בסדרה הפיג'מות.בשנים הבאות שלושת חבריה שכיכבו בתפקידים הראשיים בסדרה (אילן רוזנפלד, קובי פרג' ועודד פז) כזכור המשיכו עם הסדרה עוד 6 עונות וגזרו את הקופון של סדרת הלהיט כשהפכו להיות פרצופים ושמות מוכרים בתעשיית הבידור הישראלית. הקטע הוא שהם לא יכלו לדעת את זה כי באותה תקופה לא היה להם מושג שהאדם שאיתו הם מסתובבים הולך להיות מפורסם ועשיר ברמות אחרות. בין הפרצופים שתזהו בסדרת התמונות הזאת נמצאים לאונרדו דיקפריו, אדם סנדלר, דרייק, ג'ימי פאלון ועוד רבים וטובים. מוזמנים לגלול למטה לכל התמונות.