הרגלי השינה המוזרים - היסטוריה ישראלי

הרגלי השינה המוזרים


חשבתם פעם איך האנשים ששינו את פני האנושות ישנים? מהם הרגלי השינה של אלברט איינשטיין? כמה שעות ישן בלילה תומס אדיסון? וכמה מכשירי אדים יש סביב המיטה של מריה קארי? כל העבודות (שחלקן אולי ירדימו אתכם) נמצאות בתרשים הבא מפורסמים ישנים בחסות מזרני פנדה.

1מפורסמים ישנים בחסות מזרני פנדה 1.2 מפורסמים ישנים בחסות מזרני פנדה 2 מפורסמים ישנים בחסות מזרני פנדה 3 מפורסמים ישנים בחסות מזרני פנדה 4מפורסמים ישנים בחסות מזרני פנדה 5.1מפורסמים ישנים בחסות מזרני פנדה 5.2 לא משנה אם אתם מפורסמים או לא, שינה טובה יכולה לשפר את הבריאות שלכם, לשפר את היכולת המחשבתית, לשפר את מצב הרוח ואפילו לעזור לכם בדיאטה. לכן, חשוב שהשינה שלכם תהיה איכותית. אחד מהדברים המשפיעים ביותר על איכות השינה הוא המזרן. 

רבים חושבים שמזרן קפיצים הוא המזרן הטוב ביותר אבל התפיסה הזאת שגויה. בשנים האחרונות מזרנים מספוג זיכרון (ויסקו) צוברים פופולריות וגם בארץ יותר ויותר אנשים בוחרים לקנות מזרן מספוג זיכרון. חברת פנדה היא אחת מהחברות המובילות בארץ במזרנים מספוג זיכרון. המזרנים נמכרים על פי המודל החדש, הקנייה מתבצעת באינטרנט והמזרן מגיע עד לבית הלקוח לתקופת ניסיון של 100 לילות. במידה והלקוח אינו מרוצה מהמזרן חברת פנדה אחראית להגיע אל בית הלקוח ולאסוף את המזרן, ללא תשלום נוסף. מודל זה מאפשר להוזיל משמעותית את מחיר של המזרן.

אז אם אתם חושבים להחליף את המזרן הישן שלכם כדאי לבקר באתר של פנדה. מי יודע, אולי אם תשדרגו את השינה שלכם תהפכו להיות מפורסמים?
רשומה חדשה יותר רשומה ישנה יותר דף הבית
תוצאת תמונה עבור חיותתוצאת תמונה עבור עולםתוצאת תמונה עבור אוכלתוצאת תמונה עבור יהדותתוצאת תמונה עבור תיירות
חדשות, כלכלה, ספורט, תרבות, בריאות, מחשבים, נופש, יהדות, דעות, צרכנות, תיירות, אוכל, רכב, בעלי חיים, שופינג, לאשה, כיכר השבת, יחסים, אסטרולוגיה, מעורבות, ירוק, לאשה, דילים, כלכליסט, בלייזר, רכילות, מנטה, משחקים, מפות, פרוגי, כלים ושירותים, קניות, מניות, דרושים, מחירון, רכב, דירות להשכרה, קופונים, זיכרונט, ידיעות, בתי ספר, ידיעות אחרונות, דירות למכירה, לוח רכב יד שניה, בעלי מקצוע, משחקים, עברית, דירות חדשות, מתמטיקה, פיזיקה, כימיה, מדעי החלל, טכנולוגיה, ביולוגיה, רפואה, גאוגרפיה, מדעי, החברה, כלכלה, מדע, המדינה, היסטוריה,יהדות, מוזיקה, ספרות, אישים, ספורט, אמנות, מדינות, העולם, קולנוע, ספרים,;להיות בריא ולהישאר, בריא אורח חיים בריא, להיות בריא להישאר בריא, חרדים, חדשות, חרדים, חסידים, חדשות ,מבזקי חדשות בארץ פוליטי מדיני, כיכר בכנסת, העולם הערבי, משטרה, צבא וביטחון, חוק ומשפט, בית וסטייל, נקיון וארגון עיצוב פנים, אל תפספסו, תיירות טיולים, כיכר טורס, צפון הארץ, דרום הארץ, משפחה צרכנות, זוגיות, חינוך, ילדים, הורים, שידוכים, גרפולוגיה, אימון אישי, דיגיטל, חדשות, הטכנולוגיה, מדריכים, אינטרנט ומחשבים, סלולר ואפליקציות, ברשת, מוזיקה, מגזין, חדשות המוזיקה, מצעד כיכר, שירים חסידיים, מזרחי, חזנות, נבונה, שוק ההון, נדלן, מטבע חוץ, טכנולוגיה, רכב, לימודים, תכנון, משכנתא, רכב, משטרה, תחבורה, בטיחות, תחבורה ציבורית, מיסטיקה, הסגולה, היומית, חלומות, מזג אוויר, מתכונים לשבת, זמני שבת, כניסת שבת, תל אביב, כניסת שבת, ירושלים, באר שבע, חיפה, אילת טבריה עבודות לחרדים טיולים חדשות מחקרים ילדים זוגיות אוכל יופי אסטרולוגיה אקטואליה תרבות וידאו, הריון ולידה, תינוקות, פוריות, מדריכים, חינוך, ילדים, עיתונות, בריאות.